Trajanje natječaja / Mjesto
Poslodavac: Pekarna peka, vl. jana kolgjeraj
Županija: Zadarska
Grad/općina: Hrvatska, Sukošan
Do kraja natječaja: 07:52:35

Kategorija Sve kategorije Pomoćni pekar/pekar (m/ž)
Opis poslova: - Izrada pekarskih proizvoda.
Pomoćni pekar/pekar (m/ž)
Mjesto rada: Sukošan Broj traženih radnika: 3 Vrsta zaposlenja: Sezonski posao;Na određeno Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Način rada: Noćni rad Smještaj: Zajednički smještaj Naknada za prijevoz: U cijelosti Natječaj vrijedi od: 29.07.2019 Natječaj vrijedi do: 20.08.2019 Uvjeti na radnom mjestu: Teren:Oboje
Razina obrazovanja: Srednja škola 3 godine Informatička znanja: Strani jezici: Vozački ispit: Radno iskustvo: 3 mj
Poslodavac: Pekarna peka, vl. jana kolgjeraj Kontakt: Telefon: 098 1850259
Izvor
Izvor oglasa: Hrvatski zavod za zapošljavanje