Trajanje natječaja / Mjesto
Poslodavac: Valamar riviera d.d.
Županija: Istarska
Grad/općina: Hrvatska, Poreč-Parenzo
Do kraja natječaja: Istekao

Kategorija Sve kategorije Spremač/ica
Opis posla: Održavanje čistoće zatvorenih i otvorenih prostora objekta, plaža, sanitarnih čvorova, terasa, bazena (otvorenog i zatvorenog) restorana. Vodi brigu o redovnoj opskrbi ručnicima i toalet papirom u sanitarnim prostorima. Primjenjuje mjere i sredstva zaštite na radu. / Maintains indoor and outdoor facilites in a clean and orderly condition, cleans as well beaches, sanitary facilities, terraces, indoor and outdoor swimming pools, restaurants. Takes care of a regular supply of towels and toilet pape
Spremač/ica
Mjesto rada: Poreč-parenzo Broj traženih radnika: 33 Vrsta zaposlenja: Sezonski posao;Na određeno Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Način rada: Smještaj: Zajednički smještaj Naknada za prijevoz: U cijelosti Natječaj vrijedi od: 21.12.2018 Natječaj vrijedi do: 21.06.2019 Uvjeti na radnom mjestu: Teren:Oboje
Razina obrazovanja: Završena osnovna škola Informatička znanja: Strani jezici: Vozački ispit: Radno iskustvo: Nije potrebno
Poslodavac: Valamar riviera d.d. Kontakt: Osobni dolazak: RADE KONČARA 1A POREČ;Telefon: 052 408106 052 408145;Zamolba: STANCIJA KALIGARI 1 POREČ
Izvor
Izvor oglasa: Hrvatski zavod za zapošljavanje