Trajanje natječaja / Mjesto
Poslodavac: Valamar riviera d.d.
Županija: Istarska
Grad/općina: Hrvatska, Poreč-Parenzo
Do kraja natječaja: Istekao

Kategorija Sve kategorije Pomoćni/a kuhar/ica
Opis posla: Pomaže kuharu i pripremi svih vrsta namirnica i proizvoda, pomaže u kuhanju svih jela, aranžira obroke i vrši izdavanje. Priprema predjela i deserte prema normativima. Sprema i čisti pultove, pomaže u preuzimanju namirnicama od dobavljača iz skladišta. Odgovoran za provedbu higijene. / Supports cooks in the preparation of all kinds of food and products, arranges meals issues them. Prepares appetizers and desserts according to norms. Clean counters, helps in taking food from suppliers from the wa
Pomoćni/a kuhar/ica
Mjesto rada: Poreč-parenzo Broj traženih radnika: 71 Vrsta zaposlenja: Sezonski posao;Na određeno Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Način rada: Smještaj: Zajednički smještaj Naknada za prijevoz: U cijelosti Natječaj vrijedi od: 21.12.2018 Natječaj vrijedi do: 21.06.2019 Uvjeti na radnom mjestu: Teren:Oboje
Razina obrazovanja: Srednja škola 3 godine;Srednja škola 4 godine Informatička znanja: Strani jezici: Vozački ispit: Radno iskustvo: Nije potrebno
Poslodavac: Valamar riviera d.d. Kontakt: Osobni dolazak: RADE KONČARA 1A POREČ;Telefon: 052 408106 052 408145;Zamolba: STANCIJA KALIGARI 1 POREČ
Izvor
Izvor oglasa: Hrvatski zavod za zapošljavanje