Trajanje natječaja / Mjesto
Poslodavac: Dubrovnik Boat Tours Adriana
Županija: Dubrovačko-neretvanska
Mjesto rada: Hrvatska, Dubrovnik
Do kraja natječaja: 14 dan/a
Budžet, Plaćanje, Trajanje
Budžet: Nije definiran
Plaćanje: Po dogovoru
Trajanje: Po dogovoru
Priloženi materijali / ugovori
Nema priloženih dokumenata

Kategorija Turizam i ugostiteljstvo Tražimo mornare i zapovjednike za brodove
Breveti (D2 - temeljna sigurnost na brodu ili A1 i B1
Opis posla
Zapošljavamo mornare i zapovjednike, za ljetni posao na brodovima za jednodnevne izlete na širem dubrovačkom području. Poželjno je posjedovanje minimalnih breveta (D2 - temeljna sigurnost na brodu ili A1 i B1). Mogućnost daljnje izobrazbe i napredovanja, plaća i uvjeti na upit, po dogovoru, smještaj osiguran. Mogućnost stalnog radnog odnosa i zimi. Kontakt na telefon: 098 344 511 ili mail: cavtat.adriana@gmail.com
Naša očekivanja
Odgovornost, zalaganje i maksimalna ljubaznost
Ponude
Min | Pros | Max 0-0 od 0