Trajanje natječaja / Mjesto
Poslodavac: Presoflex gradnja d.o.o.
Županija: Požeško-slavonska
Grad/općina: Hrvatska, Požega
Do kraja natječaja: Istekao

Kategorija Sve kategorije Građevinski inženjer / građevinska inženjerka
GRAĐEVINSKI INŽENJER (m/ž) Opis posla:
  • brine se o kvaliteti građevinskih, obrtničkih i instalacijskih radova kao i o održavanju ugovorenih rokova i uvjeta;
  • odgovoran je za kvalitetu svih izvedenih radova i ispunjenje norme po pravilima struke;
  • pravovremeno naručuje potrebnu radnu snagu, materijale i mehanizaciju;
  • izrađuje mjesečne operativne planove sa voditeljem, odgovoran je za njihovo provođenje i realizaciju, te podnosi mjesečni pismeni izvještaj;
Građevinski inženjer / građevinska inženjerka
Mjesto rada: Požega Broj traženih radnika: 1 Vrsta zaposlenja: Na neodređeno Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Način rada: Smještaj: Nema smještaja Naknada za prijevoz: U cijelosti Natječaj vrijedi od: 16.10.2019 Natječaj vrijedi do: 15.01.2020 Uvjeti na radnom mjestu: Teren:Rad na jednom mjestu
Razina obrazovanja: Viša ili prvostupanjska Informatička znanja: Potrebno poznavanje osnova informatike Strani jezici: engleski Vozački ispit: Radno iskustvo: Nije potrebno
Poslodavac: Presoflex gradnja d.o.o. Kontakt: Zamolba: Industrijska 30, 34000 Požega;Email: info@presoflex-gradnja.hr
Izvor oglasa: Hrvatski zavod za zapošljavanje Kontaktiraj poslodavca