Trajanje natječaja / Mjesto
Poslodavac: Pzc brod d.o.o.
Županija: Požeško-slavonska
Grad/općina: Hrvatska, Požega
Do kraja natječaja: 2 dan/a

Kategorija Sve kategorije Inženjer / inženjerka građevine
OPIS POSLOVA: - organizira i rukovodi poslove u tehničkom sektoru - organizira izvođenje radova po gradilištima, kontrolira i koordinira rad gradilišta i odgovoran je za njihov rad, kao i kvalitetu izvedenih radova  - izrađuje ponude i predračune radova, situacije i drugu potrebnu dokumentaciju - osigurava odgovarajuću tehničku opremljenost i kvalitetan ljudski potencijal UVJETI: - završen građevinski fakultet (na natječaj se mogu javiti pr
Inženjer / inženjerka građevine
Mjesto rada: Požega Broj traženih radnika: 1 Vrsta zaposlenja: Na neodređeno Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Način rada: Smještaj: Nema smještaja Naknada za prijevoz: U cijelosti Natječaj vrijedi od: 10.01.2020 Natječaj vrijedi do: 24.01.2020 Uvjeti na radnom mjestu: Teren:Oboje
Razina obrazovanja: Viša ili prvostupanjska;Fakultet, akademija, magisterij, doktorat Informatička znanja: Strani jezici: engleski Vozački ispit: B Radno iskustvo: 12 mj
Poslodavac: Pzc brod d.o.o. Kontakt: Email: ljudski.potencijali@pzc.hr
Izvor oglasa: Hrvatski zavod za zapošljavanje Kontaktiraj poslodavca