Poslodavac: Medecins du monde asbl - dokters van de werekd vzw - strana udruga
Županija: Međimurska
Grad/općina: Hrvatska, Čakovec
Do kraja natječaja: Istekao

Kategorija Zdravstvo, socijalni rad Medicinska sestra / medicinski tehničar
Opis poslova:
  • Kao član/ica terenskog tima (zajedno sa suradnicima u zajednici te zdravstvenim i socijalnim radnicima) provodi aktivnosti prevencije, savjetovanja i informiranja u Romskim zajednicama u Međimurskoj županiji, u sklopu projekta PRO HEALTH for Roma, kojeg financira Europska unija:
  • Zajedno s liječnikom opće prakse, ginekologom, pedijatrom i drugim članovima terenskog tima sudjeluje u aktivnostima informiranja, preventivnim aktivnost
Medicinska sestra / medicinski tehničar
Mjesto rada: Čakovec Broj traženih radnika: 1 Vrsta zaposlenja: Na određeno Radno vrijeme: Radno vrijeme sati tjedno: 20 Način rada: Smjena - prijepodne Smještaj: Nema smještaja Naknada za prijevoz: U cijelosti Natječaj vrijedi od: 09.01.2020 Natječaj vrijedi do: 23.01.2020 Uvjeti na radnom mjestu: Teren:Terenski rad
Razina obrazovanja: Srednja škola 4 godine;Viša ili prvostupanjska Informatička znanja: Potrebno poznavanje osnova informatike Strani jezici: engleski Vozački ispit: B Radno iskustvo: 12 mj
Poslodavac: Medecins du monde asbl - dokters van de werekd vzw - strana udruga Kontakt: Email: programmemanager.croatia@medecinsdumonde.be
Izvor oglasa: Hrvatski zavod za zapošljavanje Kontaktiraj poslodavca
  • Hot poslovi