Trajanje natječaja / Mjesto
Poslodavac: Punta skala d.o.o.
Županija: Zadarska
Grad/općina: Hrvatska, Zadar
Do kraja natječaja: 1 dan/a

Kategorija Sve kategorije Pomoćni kuhinjski radnik (m/ž)
OPIS POSLA:

OPIS POSLA I ODGOVORNOSTI:

  • Čišćenje kuhinje i kuhinjskih površina
  • Pridržavanje svih propisa za skladištenje namirnica i održavanje higijenskih standarda
  • Vođenje računa o čistoći u kuhinji
  • Ispomoć pri provođenju inventure

ŠTO OČEKUJEMO OD VAS:

  • Iskustvo poželjno ali nije uvjet
  • Usmjerenost timskom radu

ŠTO VAM NUDIMO:

  • Edukacija i uvođenje u rad pri zapoš
Pomoćni kuhinjski radnik (m/ž)
Mjesto rada: Petrčane Broj traženih radnika: 10 Vrsta zaposlenja: Sezonski posao;Na određeno Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Način rada: 2 smjene Smještaj: Zajednički smještaj Naknada za prijevoz: Djelomično Natječaj vrijedi od: 15.01.2020 Natječaj vrijedi do: 31.05.2020 Uvjeti na radnom mjestu: Teren:Oboje
Razina obrazovanja: Osnovna škola niži razredi;Završena osnovna škola;Srednja škola 3 godine Informatička znanja: Strani jezici: Vozački ispit: Radno iskustvo: Nije potrebno
Poslodavac
Poslodavac: Punta skala d.o.o. Kontakt:
Izvor
Izvor oglasa: Hrvatski zavod za zapošljavanje