Trajanje natječaja / Mjesto
Poslodavac: Dječji vrtić bambi
Županija: Varaždinska
Grad/općina: Hrvatska, Novi Marof
Do kraja natječaja: Istekao

Kategorija Obrazovanje i znanost Odgojitelj/odgojiteljica predškolske djece
Opis posla: rad s djecom predškolske dobi.   Potrebna dokumentacija: - diploma o završenom studiju, - potvrda o završenom  stručnom ispitu - zamolba, - životopis Pozivaju se osobe iz članka 102. stavak 1. – 3. Zakona o hrvatskim braniteljima iz domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17.) da uz prijavu na natječaj dostave dokaze o ostvarivanju
Odgojitelj/odgojiteljica predškolske djece
Mjesto rada: Novi marof Broj traženih radnika: 1 Vrsta zaposlenja: Na određeno Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Način rada: Smještaj: Nema smještaja Naknada za prijevoz: Djelomično Natječaj vrijedi od: 15.01.2020 Natječaj vrijedi do: 22.01.2020 Uvjeti na radnom mjestu: Teren:Oboje
Razina obrazovanja: Viša ili prvostupanjska Informatička znanja: Strani jezici: Vozački ispit: Radno iskustvo: Nije potrebno
Poslodavac: Dječji vrtić bambi Kontakt: Email: vrticbambici@gmail.com
Izvor oglasa: Hrvatski zavod za zapošljavanje Kontaktiraj poslodavca
  • Hot poslovi