Trajanje natječaja / Mjesto
Poslodavac: Metropolis d.o.o.
Županija: Dubrovačko-neretvanska
Grad/općina: Hrvatska, Dubrovnik
Do kraja natječaja: Istekao

Kategorija Sve kategorije Pomoćni kuhar/ica
Opis poslova: pravovremeno i pod nadzorom kuhara priprema i prigotovljava određene grupe jela kao segmenta usluge u pojedinom restoranu; pripremu jela obavlja u skladu sa svim pravilima struke i standa
Pomoćni kuhar/ica
Mjesto rada: Dubrovnik Broj traženih radnika: 1 Vrsta zaposlenja: Na neodređeno Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Način rada: Smještaj: Zajednički smještaj Naknada za prijevoz: Bez naknade Natječaj vrijedi od: 24.08.2017 Natječaj vrijedi do: 24.09.2017 Uvjeti na radnom mjestu: Teren:Rad na jednom mjestu
Razina obrazovanja: Srednja škola 3 godine;Srednja škola 4 godine Informatička znanja: Strani jezici: Vozački ispit: Radno iskustvo: 12 mj
Poslodavac: Metropolis d.o.o. Kontakt: Telefon: 099 8092244;Email: metropolis.doo.@gmail.com
Izvor
Izvor oglasa: Hrvatski zavod za zapošljavanje