Trajanje natječaja / Mjesto
Poslodavac: Elaboratus interijeri d.o.o.
Županija: Grad Zagreb
Mjesto rada: Hrvatska, Grad Zagreb
Do kraja natječaja: 27 dan/a
Budžet, Plaćanje, Trajanje
Budžet: Nije definiran
Plaćanje: Po dogovoru
Trajanje: Stalno
Priloženi materijali / ugovori
Nema priloženih dokumenata

Najbitnije je iskustvo u izvođenju svih faza u izradi fasade. Stručna kvalifikacija je dodatni plus.
Opis posla
Izvođenje fasaderskih radova u svim fazama, uključivo i nanošenje završne žbuke. Uz to kandidat treba voditi brigu o potrebama materijala i čistoći gradilišta. Radnici se prijavljuju za stalni radni odnos.
Naša očekivanja
Od kandidata očekujemo da je odgovoran, vrijedan i pošten. Potrebno je znanje i iskustvo u izvođenju fasaderskih radova. Može pojedinačno ili grupa od 3-4 čovjeka.
Ponude
Min | Pros | Max 0-0 od 0