Trajanje natječaja / Mjesto
Poslodavac: Live good j.d.o.o.
Županija: Grad Zagreb
Grad/općina: Hrvatska, Grad Zagreb
Do kraja natječaja: 5 dan/a

Kategorija IT, telekomunikacije Viši/a razvojni/a programer/ka
Opis poslova: razvoj programa aplikacije (iOS i Android). Potrebno: minimalno 2 godine iskustva u razvoju iOS i/ili Android aplikacija; izvrsno poznavanje Java programskog jezika (Android); izvrsno poznavanje Objective-C i/ili Swift programskih jezika i Cocoa Touch frameworka (iOS); poznavanje UI/UX standarda, preporuka i standarda za izradu sučelja na Android i/ili iOS platformama; pisanje kvalitetnog, optimiziranog i čitljivog kôda, praćenog unit testovima i odgovarajućom dokumentacijom; poznavanje
Viši/a razvojni/a programer/ka
Mjesto rada: Zagreb Broj traženih radnika: 1 Vrsta zaposlenja: Na neodređeno Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Način rada: Smještaj: Nema smještaja Naknada za prijevoz: U cijelosti Natječaj vrijedi od: 25.07.2017 Natječaj vrijedi do: 24.08.2017 Uvjeti na radnom mjestu: Teren:Oboje
Razina obrazovanja: Viša ili prvostupanjska;Fakultet, akademija, magisterij, doktorat Informatička znanja: Strani jezici: engleski Vozački ispit: Radno iskustvo: 24 mj
Poslodavac: Live good j.d.o.o. Kontakt: Email: info@bodyrecog.com
Izvor oglasa: Hrvatski zavod za zapošljavanje Kontaktiraj poslodavca