Trajanje natječaja / Mjesto
Poslodavac: Svigrad
Županija: Varaždinska
Grad/općina: Hrvatska, Varaždinske Toplice
Do kraja natječaja: 27 dan/a

Kategorija Sve kategorije (pomoćni) soboslikar-fasader/(pomoćna) soboslikarica-fasaderka
Opis posla: izrada fasada, soboslikarski radovi, bojanje zidova kao i ostali slični poslovi. Uvjeti: minimalno završena osnovna škola. Radno iskustvo na navedenim poslovima poželjno, ali nije uvjet. Mjesto rada: Varaždinska županija, a prema potrebi i izvan Varaždinske županije (teren).
(pomoćni) soboslikar-fasader/(pomoćna) soboslikarica-fasaderka
Mjesto rada: Svibovec Broj traženih radnika: 2 Vrsta zaposlenja: Na određeno Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Način rada: Smjena - prijepodne Smještaj: Nema smještaja Naknada za prijevoz: U cijelosti Natječaj vrijedi od: 25.08.2017 Natječaj vrijedi do: 08.01.2018 Uvjeti na radnom mjestu: Teren:Rad na jednom mjestu
Razina obrazovanja: Završena osnovna škola;Srednja škola 3 godine;Srednja škola 4 godine Informatička znanja: Strani jezici: Vozački ispit: Radno iskustvo: Nije potrebno
Poslodavac: Svigrad Kontakt: Telefon: 098 1750588;Email: info@svigrad-fasade.hr
Izvor oglasa: Hrvatski zavod za zapošljavanje Kontaktiraj poslodavca