Trajanje natječaja / Mjesto
Poslodavac: Granom d.o.o.
Županija: Varaždinska
Grad/općina: Hrvatska, Novi Marof
Do kraja natječaja: 7 dan/a

Kategorija Sve kategorije Vozač/vozačica teretnog motornog vozila
Opis posla: prijevoz radnika i građevinskog materijala do gradilišta. Poželjno radno iskustvo, ali nije uvjet.
Vozač/vozačica teretnog motornog vozila
Mjesto rada: Novi marof Broj traženih radnika: 1 Vrsta zaposlenja: Na neodređeno Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Način rada: Smještaj: Nema smještaja Naknada za prijevoz: Djelomično Natječaj vrijedi od: 04.09.2017 Natječaj vrijedi do: 19.12.2017 Uvjeti na radnom mjestu: Teren:Rad na jednom mjestu
Razina obrazovanja: Srednja škola 3 godine;Srednja škola 4 godine Informatička znanja: Strani jezici: Vozački ispit: B;C Radno iskustvo: Nije potrebno
Poslodavac
Poslodavac: Granom d.o.o. Kontakt: Telefon: 098 267065
Izvor
Izvor oglasa: Hrvatski zavod za zapošljavanje