Trajanje natječaja / Mjesto
Poslodavac: Strojobravarska radnja "subotić", vesela 6 b
Županija: Požeško-slavonska
Grad/općina: Hrvatska, Pleternica
Do kraja natječaja: Istekao

Kategorija Strojarstvo i brodogradnja Radnik / radnica u izradi kovanih ograda
OPIS POSLA: izrada i montaža kovanih ograda - zavarivanje, bojanje, pjeskarenje. Na natječaj se mogu javiti KV radnici (zavarivači, bravari, strojobravari), ali i NKV radnici sa završenom osnovnom školom koji znaju raditi sa strojem za varenje.
Radnik / radnica u izradi kovanih ograda
Mjesto rada: Vesela Broj traženih radnika: 1 Vrsta zaposlenja: Na određeno Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Način rada: Smjena - prijepodne Smještaj: Nema smještaja Naknada za prijevoz: U cijelosti Natječaj vrijedi od: 26.09.2017 Natječaj vrijedi do: 14.10.2017 Uvjeti na radnom mjestu: Teren:Rad na jednom mjestu
Razina obrazovanja: Završena osnovna škola;Srednja škola 3 godine Informatička znanja: Strani jezici: Vozački ispit: Radno iskustvo: Nije potrebno
Poslodavac: Strojobravarska radnja "subotić", vesela 6 b Kontakt: Osobni dolazak: Vesela 6 B;Telefon: 034 251505 098 865360;Zamolba: Vesela 6 B, 34310 Pleternica
Izvor
Izvor oglasa: Hrvatski zavod za zapošljavanje