Trajanje natječaja / Mjesto
Poslodavac: E. t. v. - montaža d.o.o.
Županija: Zagrebačka
Grad/općina: Hrvatska, Zaprešić
Do kraja natječaja: Istekao

Kategorija Elektrotehnika Tehničar/ka za vatrodojavu
Opis poslova: montiranje, servisiranje i održavanje sustava tehničke zaštite, protuprovala, vatrodojava, video nadzor, kontrola pristupa, zaštita artikala. Obavezno navesti da se osoba prijavljuje na natječaj za tehničara za vatrodojavu. Telefonski kontakti isključivo od ponedjeljka do petka od 8:00 do 16:00 sati.
Tehničar/ka za vatrodojavu
Mjesto rada: Zaprešić Broj traženih radnika: 1 Vrsta zaposlenja: Na neodređeno Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Način rada: Smještaj: Nema smještaja Naknada za prijevoz: U cijelosti Natječaj vrijedi od: 26.09.2017 Natječaj vrijedi do: 10.12.2017 Uvjeti na radnom mjestu: Teren:Oboje
Razina obrazovanja: Srednja škola 4 godine Informatička znanja: Strani jezici: Vozački ispit: Radno iskustvo: Nije potrebno
Poslodavac: E. t. v. - montaža d.o.o. Kontakt: Telefon: 091 7932444;Email: etv@etv-montaza.hr
Izvor oglasa: Hrvatski zavod za zapošljavanje Kontaktiraj poslodavca