Trajanje natječaja / Mjesto
Poslodavac: Partnerstvo za društveni razvoj
Županija: Grad Zagreb
Grad/općina: Hrvatska, Grad Zagreb
Do kraja natječaja: Istekao

Kategorija Marketing, PR i mediji Stručni/a suradnik/ca
Opis poslova: sudjelovanje u svakodnevnom praćenju i izvještavanju o medijskim pitanjima u Hrvatskoj, regiji i u svijetu, s posebnim naglaskom na teme novih trendova i tehnoloških promjena u medijskom sektoru, uvođenje u poslove pisanja analitičkih i istraživačkih članaka o medijskim pitanjima s posebnim naglaskom na medijsku pismenost. U obzir dolazi magistar/ra novinarstva, informacijskih komunikacijskih znanosti. Druga znanja i vještine: analitičke i istraživačke sposobnosti. Uvjet j
Stručni/a suradnik/ca
Mjesto rada: Zagreb Broj traženih radnika: 1 Vrsta zaposlenja: Volonter Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Način rada: Smjena - prijepodne Smještaj: Nema smještaja Naknada za prijevoz: U cijelosti Natječaj vrijedi od: 29.09.2017 Natječaj vrijedi do: 14.10.2017 Uvjeti na radnom mjestu: Teren:Rad na jednom mjestu
Razina obrazovanja: Fakultet, akademija, magisterij, doktorat Informatička znanja: Potrebno poznavanje osnova informatike Strani jezici: engleski Vozački ispit: Radno iskustvo: Nije potrebno
Poslodavac: Partnerstvo za društveni razvoj Kontakt: Email: info@psd.hr
Izvor oglasa: Hrvatski zavod za zapošljavanje Kontaktiraj poslodavca