Trajanje natječaja / Mjesto
Poslodavac: Osnovna škola pučišća
Županija: Splitsko-dalmatinska
Grad/općina: Hrvatska, Pučišća
Do kraja natječaja: Istekao

Kategorija Obrazovanje i znanost Učitelj/učiteljica informatike
Opis posla: Nastava informatike u osnovnoj školi u Pučišćima. Uvjeti: Prema Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objave natječaja na mrežnim stranicama HZZ i škole. Uz prijavu kandidati trebaju priložiti životopis, dokaz o stečenoj stručnoj spremi, potvrdu o nekažnjavanju (ne stariju od 6 mjeseci), domovnicu, rodni list. Prijavu s dokazima dostaviti na adresu: OŠ Pučišća, 21412 Pučišća, Trg Hrvatskog
Učitelj/učiteljica informatike
Mjesto rada: Pučišća Broj traženih radnika: 1 Vrsta zaposlenja: Na neodređeno Radno vrijeme: Radno vrijeme sati tjedno: 20 Način rada: Smještaj: Nema smještaja Naknada za prijevoz: U cijelosti Natječaj vrijedi od: 06.10.2017 Natječaj vrijedi do: 14.10.2017 Uvjeti na radnom mjestu: Teren:Oboje
Razina obrazovanja: Fakultet, akademija, magisterij, doktorat Informatička znanja: Strani jezici: Vozački ispit: Radno iskustvo: Nije potrebno
Poslodavac: Osnovna škola pučišća Kontakt: Zamolba: OŠ PUČIŠĆA, TRG HRVATSKOG SKUPA 11, 21412 PUČIŠĆA
Izvor
Izvor oglasa: Hrvatski zavod za zapošljavanje