Trajanje natječaja / Mjesto
Poslodavac: Nautički centar trogir d.o.o.
Županija: Splitsko-dalmatinska
Grad/općina: Hrvatska, Seget
Do kraja natječaja: Istekao

Kategorija Sve kategorije Administrator/komercijalist (m/ž
Opis posla: administrativno komercijalne poslove u marini, poslovno komuniciranje na njemačkom i engleskom jeziku, te ostale poslove vezane uz poslovanje marine. Uvjeti: VŠS , obavezno poznavanje njemačkog jezika u govoru i pismu, napredno poznavanje engleskog jezika, poslovno komuniciranje (usmeno i pismeno) i odlično poznavanje rada na računalu, potrebno radno iskustvo na istim poslovima
Administrator/komercijalist (m/ž
Mjesto rada: Seget donji Broj traženih radnika: 1 Vrsta zaposlenja: Na neodređeno Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Način rada: Smještaj: Nema smještaja Naknada za prijevoz: Djelomično Natječaj vrijedi od: 27.11.2017 Natječaj vrijedi do: 08.12.2017 Uvjeti na radnom mjestu: Teren:Oboje
Razina obrazovanja: Viša ili prvostupanjska Informatička znanja: Strani jezici: engleski;njemački Vozački ispit: B Radno iskustvo: 36 mj
Poslodavac: Nautički centar trogir d.o.o. Kontakt: Telefon: 021 798172;Email: administration@marinabaotic.com
Izvor oglasa: Hrvatski zavod za zapošljavanje Kontaktiraj poslodavca