Trajanje natječaja / Mjesto
Poslodavac: Konto plus d.o.o.
Županija: Zadarska
Grad/općina: Hrvatska, Zadar
Do kraja natječaja: Istekao

Kategorija Ekonomija, financije i računovodstvo Knjigovođa/knjigovotkinja
Opis poslova: poželjno poznavanje programa Synesis, ali nije uvjet
Knjigovođa/knjigovotkinja
Mjesto rada: Zadar Broj traženih radnika: 1 Vrsta zaposlenja: Honorarno Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Način rada: Smjena - prijepodne Smještaj: Nema smještaja Naknada za prijevoz: Bez naknade Natječaj vrijedi od: 29.11.2017 Natječaj vrijedi do: 10.12.2017 Uvjeti na radnom mjestu: Teren:Oboje
Razina obrazovanja: Srednja škola 4 godine;Viša ili prvostupanjska;Fakultet, akademija, magisterij, doktorat Informatička znanja: Potrebno poznavanje osnova informatike Strani jezici: Vozački ispit: Radno iskustvo: 24 mj
Poslodavac: Konto plus d.o.o. Kontakt: Telefon: 091 2300004;Email: konto.zadar@gmail.com
Izvor oglasa: Hrvatski zavod za zapošljavanje Kontaktiraj poslodavca