Trajanje natječaja / Mjesto
Poslodavac: Koestlin d.d.
Županija: Bjelovarsko-bilogorska
Grad/općina: Hrvatska, Bjelovar
Do kraja natječaja: Istekao

Kategorija Elektrotehnika Električar/električarka
Opis poslova: kontrola i popravak elektro instalacija i elektrouređaja, održavanje linija i strojeva i pravovremena priprema strojeva za rad. Uvjeti: - završena srednja škola elektro struke (električari održavanja, elektromehaničari, elektroničari mehaničari, elektrotehničari...) - poželjno radno iskustvo 3 godine, ali nije uvjet - rad se obavlja u 3 smjene, - probni rad 3 mjeseca Zainteresirani kandidati doći osobno ili poslati pisanu prijavu (zamolbu i životopis)
Električar/električarka
Mjesto rada: Bjelovar Broj traženih radnika: 1 Vrsta zaposlenja: Na neodređeno Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Način rada: 3i smjene Smještaj: Nema smještaja Naknada za prijevoz: U cijelosti Natječaj vrijedi od: 01.12.2017 Natječaj vrijedi do: 09.12.2017 Uvjeti na radnom mjestu: Teren:Oboje
Razina obrazovanja: Srednja škola 3 godine;Srednja škola 4 godine Informatička znanja: Potrebno poznavanje osnova informatike Strani jezici: Vozački ispit: B Radno iskustvo: 36 mj
Poslodavac: Koestlin d.d. Kontakt: Osobni dolazak: Slavonska cesta 2, Bjelovar;Email: anika.jolic@koestlin.hr
Izvor oglasa: Hrvatski zavod za zapošljavanje Kontaktiraj poslodavca