Trajanje natječaja / Mjesto
Poslodavac: Uslužni obrt bašić
Županija: Primorsko-goranska
Grad/općina: Hrvatska, Rijeka
Do kraja natječaja: Istekao

Kategorija Administrativna zanimanja Djelatnik/djelatnica za rad u pismohrani
Opis poslova: rad u pismohrani, uredsko poslovanje, sređivanje i izlućivanje dokumentacije, prijenos dokumentacije, vođenje evidencija, zaštita arhivske građe. Osoba će privremeno obavljati poslove na terenu uz nadzor mentora. Za navedene poslove  potrebna je fizička snaga jer dio poslova se odnosi na prijenos, razvrstavanje i slaganje dokumentacije, u teškim kutijama, registratorima i sl. Obrazovni program: gimnazija, ekonomska škola, hotelijerska škola. Nezaposlena oso
Djelatnik/djelatnica za rad u pismohrani
Mjesto rada: Rijeka Broj traženih radnika: 1 Vrsta zaposlenja: Volonter Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Način rada: Smjena - prijepodne Smještaj: Nema smještaja Naknada za prijevoz: U cijelosti Natječaj vrijedi od: 06.03.2018 Natječaj vrijedi do: 17.03.2018 Uvjeti na radnom mjestu: Teren:Oboje
Razina obrazovanja: Srednja škola 4 godine Informatička znanja: Potrebno poznavanje osnova informatike Strani jezici: Vozački ispit: B Radno iskustvo: Nije potrebno
Poslodavac: Uslužni obrt bašić Kontakt: Email: usl.ob.basic@ri.t-com.hr
Izvor oglasa: Hrvatski zavod za zapošljavanje Kontaktiraj poslodavca